Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us

Dried FruitDatesMedjool
Previous
Next

گروه بنیا با استفاده از دانش روز و نظریه متخصصان تغذیه ، محصولات خرمایی جدید ، مقوی و خوشمزه را از خرما تولید کرده است. این محصولات شامل خرما شکلاتی با مغزیجات خرما مِجول با مغزیجات ؛ ترافل خرما؛ چیپس خرما و …. است.

ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خرما در جهان شناخته می شود. خرما یکی از میوه های غنی است و به همین دلیل نه تنها در ایران بلکه در اکثر کشورهای جهان در رژیم غذایی جایگاه مهمی دارد. مجموعه بنیا یکی از مهمترین تأمین کنندگان انواع خرما است ، چه به صورت عمده و چه در بسته بندی های متنوع و شیک. ما می توانیم انواع خرما از جمله خرما مضافتی بم ، خرما مِجول ، خرما پیارم ، خرما استعمران ، خرما ربی ، خرما کبکاب و … را ارائه دهیم.

متنوع ترین محصولات بنیا در این گروه قرار می گیرد که شامل انواع آجیل ها و میوه های خشک است. از جمله آجیل های مرغوب می توان به پسته ایرانی بدون آفلاتوکسین اشاره کرد. همچنین در گروه میوه های خشک می توان از میوه هایی مانند کیوی ، پرتقال ، سیب ، موز ، زردآلو ، توت خشک و … نام برد.

شرکت بِنیا به عنوان صادر کننده و تأمین کننده انواع محصولات کشاورزی و صنایع غذایی در ایران فعالیت می کند. هدف اصلی ما ارائه محصولات سالم و خوش طعم در بازارهای جهانی است.
با توجه به سلیقه مصرف کنندگان عزیز ، شرکت BENIA در تولید محصولات سالم تلاش می کند تا رضایت مشتریان گرامی را فراهم کند. با خرید محصولات با کیفیت از شرکت بنیا خود را به یک سینی، کلینیک سلامتی دعوت کنید.

Flagfin featherback, duckbill eel lightfish, “earthworm eel, humuhumunukunukuapua’a piranha,” amago